Мультибойлерна кавомашина нового покоління Astoria Plus4You Advantage SAEP

Astoria
408930,00
грн.
Опис

Plus4You Advantage представляє зв’язок між минулим і сьогоденням Astoria. Нова інтерпретація логотипу, яка поєднує ергономіку та стиль у практичному та елегантному дизайні. Plus4You Advantage, розроблений у співпраці зі студією Adriano Design, має округлі та елегантні контури. Ідеальне поєднання матеріалів, функціональності та естетики поєднується в кавомашині, де домінує блиск і міцність сталі, надаючи відчуття позачасу її стилю. Пропонована комбінація кольорів надає лінійці Plus4You Advantage сучасний і технологічний вигляд, в поєднанні з ідеальними формами, який пасує до будь-якого місця.
Ергономіка є одним із ключових слів переваги Plus4You. Оновлений інтерфейс із новими клавішами керування, узгодженими з паровими ручками, і центральне розташування сенсорного екрана забезпечують миттєвий та інтуїтивно зрозумілий доступ до всіх функцій і параметрів машини. Увага до потреб бариста доповнюється підсвічуванням робочої поверхні для полегшення процесу приготування кави та контролю за чистотою. Система підставок для швидкої зміни висоти груп забезпечує ідеальне рішення приготування кави в будь-який розмір чашки чи паперового стакану.
Plus4You Advantage доступний з двома різними рішеннями – мультибойлерна версія та класичний монобойлер. Обидві версії мають повністю перероблені водяні та електричні схеми, що забезпечує високу продуктивність і гарантує відмінні результати в чашці навіть у найскладніші моменти на роботі. Версія Multi-Boiler забезпечує можливість незалежного керування температорою груп, встановлюючи різні рівні температури та час заварювання залежно від типу вибраного напою, налаштовуючи профілі екстракції. Крім того, завдяки функції енергозбереження машина може розумно керувати робочими потоками за допомогою автоматичної системи для вимкнення нагрівальних елементів груп, нічного режиму очікування та автоматичного регулювання температури.

Інші товари