Двопостова автоматична кавомашина Astoria Hollywood SAE 2GR

Astoria
210700,00
грн.
Опис

Кіно від Асторії.
Натхненний кінематографом 1970-х років, нова кавоварка Hollywood має захоплюючий новий дизайн.
Astoria з гордістю представляє Hollywood, нову еспресо-машину, натхненну революційними віяннями, що захлеснули американські кінотеатри 70-х: від «Безпечного їздця» до «Таксиста». Вона відправляє нас у подорож кінематографічною культурою культового десятиліття.
П'ять поп-артових кольорів: червоний, синій, зелений, білий та чорний. Характеризується яскравими смугами та кінематографічними світлодіодними вогнями. Покращено таймер порції кави (хронометр), який вказує час екстракції кожної окремої групи, разом з новими паровими трубками більшого діаметра. Відкидні підставки (висока група) дозволяють використовувати його не тільки для чашок для еспресо, а й для великих стаканів (coffee to go) для напоїв на основі латте. У версії SAE можна запрограмувати шість доз.
Hollywood – це машина зі стильним та сенсаційним дизайном, яка унікальним чином надає характеру будь-якій обстановці. Ось чому Симона Капуто, художник-татуювальник та ілюстратор з Мілана, створила шість ексклюзивних постерів, натхненних п'ятьма незабутніми фільмами, які передають культуру, кольори та настрій сімдесятих за допомогою плавного тексту та ілюстрацій, що чергуються з коричневими, оранжевими та червоними кольорами.
Інші товари